Joy Division - The Best Of Joy Division

Autor: ArnabO Joy Division existuje již řada článků a i zde o nich bylo psáno, nehodlám se opakovat, nebudu tu zde vyjmenovávat všechny jejich úspěchy, jejich alba, jejich tvorbu... ikdyž vlastně ano, co jiného The Best of je než rekapitulace toho nej?

Původních albíček je poskrovnu, reedice vyšly a nyní se na nás valí i regulérní výběr toho nej. Obsahuje vše potřebné, 14náct skladeb z desek Unknown Pleasure, následovníka Closer a z několika singlů.

Digital

Disorder

Shadowplay

New Dawn Fades

Transmission

Atmosfere

Dead Souls

She's lost control

Love will Tear Us Apart

These days

24 hours

Hearth and soul

Incubation

Isolation


Druhý bonusový disk nám ukáže Joy Divion živě jako stálou inspiraci pro post-punk i gothic rock, ke shlédnutí tu jsou i producentské chuťovky ze zákulisí desek Closer a Unknown Pleasure, rozhovor s Ianem Curtisem a Stephenem Morissem.

The Best of Joy Division je povedený kousek, ikdyž.... tohle vše tu již přece bylo, ne? Vše už bylo několikrát vydáno... přesto ale neuškodí mít ty nejlepší kousky pěkně poskládané u sebe... a navíc Ianovy nejlepší hity nebyly vydány na řadových deskách, no tady je ale máte a ještě k tomu pěkně našlapané bonusy;-)


27.05.2008


Zpět na Gothic